• https://www.facebook.com/ozyurtlarnakliyat/
  • https://plus.google.com/u/0/111992148324846828619
  • https://twitter.com/yurtlarnakliyat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret5415
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Takvim
Site Haritası

Kartal Evden Eve


    
Kartal evden eve nakliyat hizmetimiz 1993 yılında başlamış olup firmamız kurulduğu ilk günden itibaren deneyimli kadrosundan oluşan uzman ekibi ile şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetinde büyük başarılar elde etmiştir. Firmamız geniş müşteri portföyü ve kurulduğu ilk günden itibaren oluşturmuş olduğu mutlu müşteri referansları ile Kartal’ın en büyük nakliyat firması olmayı başarmıştır. Firmamızın en çok önem vermekte olduğu konu güvenilir hizmet ve müşteri memnuniyetidir.

   Özyurtlar Nakliyat olarak müşterilerimize sunmakta olduğumuz üstün hizmet kalitesine karşılık istemekte olduğumuz cüzi miktarlar müşterilerimizin kaliteye yönelmesini sağlıyor. Müşterilerimize özel olarak yapmakta olduğumuz kampanyalar sayesinde nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin uygun fiyatlar ile nakliyat hizmeti alabilmeleri için tüm çabalarımızı sergiliyoruz. Üstelik müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi sahipleniyor ve nakliyat hizmetini vermekte olan elemanlarımıza çağın gereklerine uygun eğitimleri vererek müşterilerimizin eşyalarına gelebilecek hasar riskini en aza indiriyoruz. Uzmanlarımız müşterilerimizin eşyalarının nakliyat esnasında hasar görmemesi için eşyaları özel eşya paketlerine yerleştiriliyor ve paketlerin yerleştirildiği kolileri nakliyat aracımızda sabitliyor.

Eşyalarınız nakliyat aracına yerleştirildiği anda özel eşya sigortası sayesinde oluşabilecek çiziklere karşı dahi güvence altına alınıyor. Nakliyat hizmetimizden faydalanmak ya da bilgi almak isteyen tüm Kartal halkı (0216) 517 52 44 numaralı telefonlardan bize ulaşarak müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilir. Müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile dilerseniz randevu alabilir ve firmamızı ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.