• https://www.facebook.com/ozyurtlarnakliyat/
  • https://plus.google.com/u/0/111992148324846828619
  • https://twitter.com/yurtlarnakliyat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret5415
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Takvim
Site Haritası

Cevizli Nakliyat

    

   Nakliyat konusunda şimdiye kadar yaşamış olduğunuz tüm problemleri unutun ve uzman kadromuzun çıkarmış olduğu profesyonel hizmetler ile tanışmaya hazır olun. Uzmanlarımız Cevizli Nakliyat olarak vermekte oldukları hizmetin kusursuzluğu ve uygun fiyatları ile yıllardır dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmış bulunuyor ve 24 yıllık tecrübelerini her yeni teknoloji ile harmanlamayı başararak en üst düzey müşteri memnuniyetini yakalamayı başarmış bulunuyorlar. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem ve güven temellerine yerleştirmiş olduğumuz müşteri ilişkilerimiz sayesinde günümüze kadar oluşmuş olan müşteri bağlılıklarımızı yeni teknolojiler ile daha da güçlendirmiş bulunuyoruz.
 
      Nakliyat esnasında müşterilerimizin eşyalarını garanti altına alabilmek ve hasar gördükleri taktirde müşterilerimize yüksek maliyetler ödetmemek için aracımızda nakliyatı ister şehirler içine isterse şehirler dışına gerçekleşsin tüm eşyaların özel eşya sigortaları daha araca ilk yüklemede yapılmaktadır. Kaliteli işçilik, uzman ve alanında profesyonel bir kadrodan en uygun fiyatlar ile ve %100 güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız Kartal Nakliyat tam da istediğiniz hizmeti size sunabilen tek firmadır. Nakliyatın sonunda kırılıp dökülen eşyalar ile karşılaşmak istemiyorsanız ve sorumsuz nakliyat firmalarından bıktıysanız müşteri güvenini kazanmanın değerini bilen firmamız size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Özyurtlar Nakliyat uzmanlarımıza hemen ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey (0216) 517 52 44 numaralı telefonları kullanarak nakliyat uzmanlarımıza ulaşmak ve nakliyatınızın gerçekleştirilmesini istediğini tarihi, saati belirterek beklemeye başlamaktır.