• https://www.facebook.com/ozyurtlarnakliyat/
  • https://plus.google.com/u/0/111992148324846828619
  • https://twitter.com/yurtlarnakliyat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret5415
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Takvim
Site Haritası

Uğur Mumcu Nakliyat


     

  •  UĞUR MUMCU NAKLİYAT 

  
Uğurmumcu Nakliyat Kartal’da yıllardır sürdürmekte olduğumuz nakliyat hizmetimizi profesyonel ve tam donanımlı kadromuz, özel nakliyat araçlarımız ve eşya sigortalarımız ile desteklemekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi benimsiyor ve herhangi bir sorun ile karşılaşmamaları için tüm tedbirleri alıyoruz. Üstelik Uğurmumcu Nakliyat olarak bölgenin en uygun fiyatlarını sunmak ile kalmıyor en kaliteli hizmetini de müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Peki, Kartal Nakliyat olarak size sunduğumuz hizmetler nelerdir?

      Nakliyat hizmeti almak için dahili numaralarımız aracılığı ile bize ulaşan müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için öncelikle eşyaların yerinde tespitini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimize uçuk fiyatları daha ilk başta sunmuyor ve eşyalarının nakliyatının gerçekleştirebileceği en uygun fiyatları talep edebiliyoruz. Nakliyat ücretimizi belirlerken eşyaların metrekarelerine, nakliyatın gerçekleştirileceği apartmanlarda asansör olup olmamasına dikkat ediyoruz. Bu gibi konular nakliyatın daha kolay olmasını sağlayacağı için profesyonel kadromuza çıkabilecek iş yükünü dikkate almamamız imkansız. Hesaplanan tutarı müşterimiz kabul ederse nakliyatın hangi gün gerçekleştirilmesini istediği hakkında bilgi alıyor ve ardından nakliyat günü müşterimizin evine gelerek özel eşya kolilerine yerleştirdiğimiz eşyaları hiçbir hasar görmeden nakliyat aracımızın içerisinde sabitliyor ve seyahate hazır hale getiriyoruz. Nakliyat uzmanlarımızın bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak gerçek nakliyat kalitesini yaşamak istiyorsanız

(0216) 517 52 44 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak profesyonel kadromuz ile görüşmek için randevu alabilirsiniz.